Znamy oficjalną datę premiery najnowszego dodatku do World of Warcraft!

Czarne chmury zbierają się nad Azeroth! Wielkimi krokami zbliża się potężny konflikt, który raz jeszcze porwie w bitewny szał Przymierze oraz Hordy, jednak na niespotykaną dotychczas skalę! Najwyższa pora szykować rynsztunek, gdyż Blizzard oficjalnie podaje datę premiery najnowszego dodatku do World of Warcraft!

Battle for Azeroth pojawi się na oficjalnych serwerach już 14 sierpnia 2018 roku! Trzeba przyznać, że tym razem nowa ekspanjsa pojawia się w grze bardzo szybko. Dotychczas amerykański producent przyzwyczaił już swoich graczy do bardzo długich i żmudnych okresów przejściowych pomiędzy dodatkami. Całość zaistniałej sytuacji wynika zapewne z ogólnego oburzenia społeczności czasem oczekiwania pomiędzy Mists of Pandaira, a Warlords of Draenor, czy też Warlords of Draenor, a Legionem. Blizzard od momentu premiery aktualnego dodatku (Legion) na każdym kroku stara się zrekompensować braki w zawartościach w poprzednich dodatkach i okresy nudy, które często nawiedzały graczy. Miejmy tylko nadzieję, że trend ten zostanie utrzymany w kolejnych rozszerzeniach do World of Warcraft.

WoW BfA sc

Ponadto Blizzard informuje, jakoby prepatch do BfA miał pojawić się 5-6 tygodni przed premierą dodatku, a już niedługo ruszają testy beta! Battle for Azeroth nie wychodzi z alfy już od bardzo długiego czasu. Producent twierdzi, iż jest to spowodowane dokładnym testowaniem nowych zawartości tak, aby w pełni zadowolić graczy w dniu premiery.

To jednak nie koniec nowinek! Z dniem dzisiejszym poznaliśmy również wygląd oraz zawartość edycji kolekcjonerskiej najnowszej ekspansji.

wow bfa kol

Zobacz również: Assassin’s Creed: Origins – Twórcy wprowadzą Panel Kontrolny Animusa!

Zawierać ona będzie specjalną książkę, która opowiadać ma historię wybuchu wielkiego konfliktu opowiedzianą z obu perspektyw. Ponadto, tradycyjnie w Edycji Kolekcjonerskiej znajdziemy płytę ze ścieżką dźwiękową z gry. Ciekawym elementem jest również metalowy, dwustronny emblemat, który przedstawia symbol Hordy i Przymierza. W całej tej zawartości smuci brak książki z artami, który do tej pory zawsze był umieszczany w tego typu wydaniach.

Battle for Azeroth zapowiada się świetnie! Wielki konflikt pomiędzy frakcjami jest zdecydowanie czymś, na co większość graczy czekała już od bardzo dawna. Jednak czy dodatek ten będzie bogaty w lore? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że historia raczej nie będzie zbyt głęboka, choć pojawiają się pierwsze wskazówki na to, że coś o wiele bardziej epickiego szykuje dla nas Blizzard w nadchodzącym czasie.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?