God of War najlepszym exclusivem Playstation 4!

Do premiery God of War zostało już naprawdę niewiele. Pomimo tego, że gra jeszcze nie trafiła na półki sklepowe, to została już dawno ukończona, a specjalne kopie recenzenckie zostały rozesłane, przez co od kilku dni sieć zalewa fala recenzji najnowszej odsłony przygód Kratosa. Mają one jedną bardzo ważną wspólną cechę — wysoką ocenę.

Najnowsze dane przedstawione przez Metacritic wskazują, że średnia ocena nadchodzącej kontynuacji God of War osiągnęła niebagataleny wynik 95/100, strącając tym samym The Last of Us Remastered z piedestału, który zajmowało już od dłuższego czasu. Wyniki obu produkcji są takie same, jednak to tytuł od Santa Monica Studio zebrał większą ilość ocen (90), niż propozycja od Naughty Dog (69). Skąd zatem najnowszy God of War otrzymuje tak przychylne noty? Recenzenci zgodnie przyznają, że jest to tytuł, który cechuje bardzo dynamiczna, często też brutalna, akcja będąca wciągająco prowadzona przez świetny wątek fabularny. Całości mają dopełniać przepięknie wykonane lokacje, szczegółowe animacje i widoczna dbałość o każdy wizualny szczegół. Dobrym też aspektem jest pieczołowite oddanie kultury i mitologi nordyckiej. Ludzie z Santa Monica Studio musieli wziąć porządną lekcję historii, gdyż ciężko doszukiwać się w produkcji rażących niespójności kulturowych.

https://www.youtube.com/watch?v=K0u_kAWLJOA

Zobacz również: Ścieżka dźwiękowa z God of War już dostępna!

Tak więc chyba nie ma już większych wątpliwości, że rok 2018 upłynie nam pod znakiem Kraotsa. Produkcja, pomimo tego, że jest dedykowana wyłącznie na PS4, może stanowić wzór dla twórców ze wszystkich znanych nam platform gamingowych. Już teraz można spodziewać się finansowego sukcesu God of Wara. Produkcja Satna Monica zarobi na siebie zapewne wiele pieniędzy i to nie dzięki mikrotransakcjom i lootboxom, a pieczołowitości i pasji włożoną w ten tytuł.

Źródło: metacritic.com / Ilustracja wprowadzenia: mat.prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?