God of War otrzyma rozbudowany tryb fotograficzny!

Rozgłos najnowszego God of War nie ustaje. Co chwilę dowiadujemy się o kolejnych rekordach, które pobija ta produkcja w rankingach sprzedaży. Teraz powoli przychodzi czas na słowo o tym, jak producent widzi dalszą przyszłość tego tytułu. Tak właśnie do sieci zostały udostępnione pierwsze informacje na temat planowanego w niedalekiej przyszłości trybu fotograficznego, który ma urozmaicić zawartość oferowaną nam przez God of War.

Producent przygotował dość obszerną prezentację całego systemu, która była częścią oficjalnego livestreamu z premiery. Możemy za jego pomocą zamrozić dowolny moment z naszej rozgrywki, który chcemy uwiecznić na zdjęciu. Jednak to oczywiście nie wszystko! Po wybraniu odpowiedniej chwili gracz otrzymuje możliwość bardzo obszernej manipulacji otoczeniem, a nawet wyrazami twarzy bohaterów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podczas walki z Trollem Kratos strzelił sobie szybkie selfi z dzióbkiem do aparatu, lub z ogromnym skrzywieniem na twarzy wyrażającym jego złość.

https://www.youtube.com/watch?v=eDhkZ2-YpWg

Zobacz również: God of War za złotówkę przy zakupie PlayStation 4!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=3jVLd95reEA

Trzeba przyznać, że jest to bardzo przyjemny dodatek, który będzie stanowił wisienkę na torcie, czy też truskawkę, jak tam kto woli, całej produkcji. Zapewne niedługo po wprowadzeniu tego systemu w sieci pojawi się masa ciekawych ujęć i materiałów z rozgrywki, gdyż pole do popisów dla graczy jest naprawdę spore. Miejmy tylko nadzieje, że nie będzie to jedyna i ostatnie rzecz dodana do God of Wara po premierze.

Źródło: polygon.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?