GTA 5 Redux – zobacz realistyczny mod w akcji!

GTA 5 Redux to mod od kanadyjskich developerów, mający udoskonalić popularną grę studia Rockstar. Twórcy obiecują uczynić ją bardziej realistyczną i dążą do tego poprzez gruntowną przebudowę systemów gry – od zmiany pogody i ulepszeń graficznych, poprzez usprawnienie działania sił porządkowych, zmiany w populacji obszarów w grze, aż po całkowicie zmienione, zbalansowane i upodobnione do rzeczywistych odpowiedników bronie i pojazdy.

https://www.youtube.com/watch?v=UdB4ytHvX8o

Zobacz też: Battlefield 1 – nowe informacje o modelu zniszczeń!

Oprócz filmików, które możecie zobaczyć w tym wpisie, na stronie projektu twórcy udostępniają też liczne zdjęcia oraz pełen spis planowanych zmian. Ze strony będzie można także ściągnąć mod, kiedy tylko będzie on gotowy.

Niedawno twórcy tej sporej modyfikacji ogłosili datę premiery swojego dzieła – już 26 sierpnia będziemy mogli zobaczyć nieodkryty potencjał realizmu, jaki tkwił w GTA 5, a przynajmniej jaką jego część udało się wydobyć twórcom projektu GTA 5 Redux.

https://www.youtube.com/watch?v=e_AUc9cTqro

Źródło: http://gta5redux.com / Ilustracja wprowadzenia: http://gta5redux.com.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?