South Park: Fractured But Whole – twórcy ujawniają szczegóły nowej gry!

Na tegorocznym E3 pojawiła się zapowiedź nowej gry umieszczonej w uniwersum serialu South Park, która ma się nazywać South Park: Fractured But Whole.

https://www.youtube.com/watch?v=fiayfb1rrs0

W zapowiedzi widać było, że tym razem gra ma być parodią gier i filmów o superbohaterach, pojawiły się tam też żarty z rywalizacji pomiędzy filmowym uniwersum Marvela i DC Comics. Gra ma mieć premierę już 6 grudnia tego roku.

Niedawno IGN przeprowadziło rozmowę z twórcami gry: Treyem Parkerem, Mattem Stonem oraz ludźmi z zarówno Ubisoftu, jak i reszty zespołu South Parka. Materiał ten macie dostępny poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=JmBueOSOivE

Z tej rozmowy możecie się dowiedzieć między innymi jakie są plany dotyczące rozwoju systemu walki i skąd wziął się pomysł na nową grę oraz jej nazwę. Wśród nowych informacji o grze dowiadujemy się także, że gracze będą kierować tą samą postacią, co w poprzedniej grze, tylko tym razem, zamiast tradycyjnych klas z RPGów fantasy (jak Wojownik, Łotrzyk, Mag) z drobną innowacją w postaci klasy Żyda – będziemy wybierać, jakim rodzajem supermocy będzie dysponował nasz bohater. Na pierwszy rzut oka przypomina to nieco system podobny do tego używanego w DC Universe Online, ale znając twórców South Parku prawdopodobnie możemy się tutaj spodziewać pewnych zaskakujących rozwiązań.

Zobacz również: Daredevil i Jessica Jones powrócą najwcześniej w 2018 roku

Źródło: Youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?