Watch Dogs 2 – nowy zwiastun, prosto z Gamescomu!

Ubisoft zaprezentował na Gamescomie nowy zwiastun nadchodzącej gry Watch Dogs 2, rzucający światło na rozgrywkę multiplayerową. Oto on:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Mlva1OkLvRc

Watch Dogs 2 to przygodowa gra akcji charakteryzująca się otwartym światem, w którym San Francisco Bay Area jest Twoim żywym placem zabaw, swoistą piaskownicą, gdzie zdolności hakerskie są Twoją bronią do zmuszania miasta – oraz jego mieszkańców – do wykonywania Twojej woli. Wciel się zatem w Marcusa Hollowaya, genialnego hakera, i przeżyj spektakularną przygodę. Jej celem będzie hakerskie włamanie stulecia – zamknięcie systemu ctOS 2.0, który jest inwazyjną technologią wykorzystywaną przez potężne organizacje do dyskretnego kontrolowania życia codziennego mieszkańców. Watch Dogs 2 będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC już 15 listopada 2016 roku.

Watch Dogs 2 1Fot. Materiały prasoweFot. Materiały prasowe

Zobacz również: Injustice 2 – Harley Quinn i Deadshot to kolejne grywalne postacie przebojowej bijatyki!

Eksploruj ogromny i dynamiczny otwarty świat, oferujący niesamowitą różnorodność gameplay’owych możliwości. Włam się do systemu ruchu drogowego podczas brania udziału w niebezpiecznych pościgach i ucieczkach po krętych ulicach San Francisco, obserwuj i przemierzaj okolicę wspinając się na dachy kolorowych oraz tętniących życiem okolic Oaklandu, a także przeniknij do biura najnowocześniejszych firm z Doliny Krzemowej. Istnieje wiele tajemnic do odkrycia w miejscu narodzin technologicznych rewolucji.

Watch Dogs 2 3Fot. Materiały prasoweFot. Materiały prasowe

Włam się do miejskiej infrastruktury, każdego podłączonego urządzenia, jak również każdej osobistej bazy danych. Przejmij kontrolę nad dronami, samochodami, żurawiami, robotami bezpieczeństwa i innymi rzeczami. Zhakuj swoich przeciwników i manipuluj nimi w różne sposoby, aby dotrzeć do nieosiągalnych miejsc lub w celu wywołania nieoczekiwanego łańcucha wydarzeń. Każda osoba, każdy pojazd, jaki może prowadzić i każde podłączone urządzenie, które posiada, może zostać zhakowane. Użyj swoich zdolności do ukończenia wyzwań oraz misji bez zabijania jakiegokolwiek przeciwnika albo połącz je z bronią dla osiągnięcia bardziej okrutnego rezultatu. Rozwijaj różne zdolności, tak aby jak najlepiej odpowiadały Twojemu stylowi gry.

Pozostań połączony ze swoimi przyjaciółmi w nowym doświadczeniu multiplayer’owym, które oferuje zarówno tryb komputer kontra gracz, jak i gracze kontra gracze, a to wszystko będzie możliwe we wspólnym, otwartym świecie.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?