Iron Harvest – nowa gra strategiczna z ogromnymi mechami, alternatywną historią i Polską w roli głównej!

Być może słyszeliście o Jakubie Różalskim, jego grafikach przedstawiającymi klasyczne obrazy z początku XX wieku z wstawionymi ogromnymi robotami bojowymi, o jego świecie 1920+ albo o grze planszowej Scythe, w tym świecie ulokowanej.

Grafiki Jakuba Różalskiego

Już od maja zaczęły się pojawiać informacje sugerujące, że jest przygotwywana gra w tym świecie. Stopniowo informacji zaczeło przybywać. Wiemy już, że gra będzie nazywała się Iron Harvest. Planowana jest jako RTS podobny do Company of Heroes i Dawn of War. Na pewno w grze będą obecne co najmniej trzy znane nam frakcje – Imperium Saksonii, Polania (czyli Polska w tym świecie) oraz Rusviet – czyli alternatywna wersja Rosji Sowieckiej bądź ZSRR. Twórcą gry ma być niezależne studio niemieckie KingArt games, które tworzyło już gry wydane później przez THQ Nordic, co może wskazywać na to, że to właśnie ta firma będzie także wydawcą tej produkcji. Czy to studio poradzi sobie z tak ambitnym projektem – czas pokaże. Będziemy Was infromować na bieżąco.

Zobacz również: Star Wars Battlefront 2 z przybliżoną datą premiery!

Iron Harvest

Źródło: www.kingart-games.com/ Ilustracja wprowadzenia: Jakub Różalski

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?