Aloańskie formy pokemonów trafią do Pokemon GO!

Jeśli sądziliście, że Niantic pozwoli Wam złapać odrobinę wytchnienia po ostatnich wydarzeniach, to byliście w dużym błędzie. Na stronie Pokemongolive.com pojawił się komunikat następującej treści:

Trenerzy,

Słoneczne dni przed nami! Niezależnie czy wasza prognoza zapowiada deszcz czy słońce, świętujemy na całym świecie przedstawiając pewne specjalne pokemony z tropikalnego regionu Alola w Pokemon GO. Przygotujcie się na pokemony odkryte pierwotnie w regionie Kanto, które pojawią się w ich alolańskich formach! Te unikalne warianty były widziane po raz pierwszy w grach Pokemon Sun oraz Pokemon Moon i trafią do Pokemon GO w najbliższych tygodniach. Miejcie oko na wiadomości dotyczące tej ekscytującej zmiany – i nie zapomnijcie powiedzieć waszym przyjaciołom! Pozostańcie bezpieczni i szczęśliwego odkrywania!

Zespół Pokemon GO

Zobacz również: Ho-Oh powraca do Pokemon GO! Jest wersja shiny!

Co w praktyce to oznacza? Gracze Pokemon GO już niebawem będą mogli wzbogacić swoją kolekcję o kilka pokemonów w alolańskich formach. Formy Alola zadebiutowały w 2016 roku, w grze Pokemon Sun & Moon. Warto wspomnieć, że wprowadzając je do gry już teraz, Niantic złamało chronologię. Aloańskie formy są bowiem częścią siódmej generacji, podczas gdy w grze do tej pory udostępniono jedynie trzy pierwsze. Może to desperacka próba zatrzymania w grze coraz bardziej znudzonych graczy.

Źródło: Pokemongolive.com / Ilustracja wprowadzenia: Pokemongolive.com

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?