Anthem – filmowy zwiastun od reżysera Dystryktu 9!

Do premiery najnowszej gry od studia BioWare został już niespełna tydzień. W sieci pojawił się nowy kinowy zwiastun będący jednocześnie prologiem wydarzeń rozgrywających się w Anthem.

Co ciekawe, odpowiada za niego Neill Blomkamp, jeden z ciekawszych twórców kina sci-fi ostatnich czasów. Poza Dystryktem 9 wyreżyserował on również Elizjum oraz Chappie. Swego czasu miał on również nakręcić jedną z kontynuacji kultowego Obcego. Trzeba przyznać, że zwiastun nie tylko zaostrza apetyt na grę, ale również chciałoby się przez niego zobaczyć pełnometrażowy film rozgrywający się w tym uniwersu. Kto wie, może kiedyś tak się stanie?

Zobacz również: Far Cry New Dawn – recenzja gry!

Anthem będzie miał swoją premierę 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Gra ma położyć nacisk na zmagania sieciowe, chociaż autorzy obiecują, że ważna będzie także opowieść. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych misji fabularnych, wykonywanych ze znajomymi lub w pojedynkę. Niedawno zapowiedziano również edycję specjalną – Legion Świtu. Nawiązywać będzie do historii grupy wojowników, która pod przywództwem Heleny Tarsis uratowała ludzkość w jej kryzysowym momencie.

Źródło: ea.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?