Anthem na E3 – czego się spodziewać?

Już za 6 dni o 20:00 wystartuje EA Play. Anthem to jeden z bardziej wyczekiwanych tytułów tego roku i podczas E3 sporo o nim usłyszymy.

BioWare pokazał nam Anthem rok temu, również podczas E3. RPG akcji umieszczony w futurystycznym świecie spodobał się wielu ludziom. Przesunięta data premiery niezbyt ucieszyła fanów, ale stawka jest wysoka, więc było to bezpieczniejsze wyjście. Na pewno bezpieczniejsze, niż wypuszczenie na rynek pozycji, której daleko do stabilnej i ładnej rozgrywki, której oczekują ludzie. Ciężko się dziwić BioWare – EA zamknęło ostatnio kilka podległych studiów.

Wracając jednak do Anthem. Zobaczymy nowy zwiastun, ujawniający trochę więcej z fabuły, w którym poznamy zarówno bohaterów, jak i potwory. Zerkniemy też na coś więcej ponad latanie i chodzenie – na czym jeszcze polegać będzie rozgrywka? Na pewno na walce, a co dalej – okaże się już w sobotę.

Zobacz również: Battlefield V – Zaledwie 2 frakcje dostępne w dniu premiery?

Podczas prezentacji na scenie pojawią się również dyrektor generalny BioWare Casey Hudson, główny producent Mark Darrah i główna autorka tekstów Cathleen Rootsaert.

Źródło: EA / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?