Bądźcie gotowi na więcej remasterów od Activision!

Dyrektor generalny Boby Kotick dostrzegł sukces odniesiony przez Crash Bandicoot N. Sane Trilogy i Spyro Reignited Trilogy. Oficjalnie powiedział, byśmy byli przygotowani na zapowiedzi kolejnych remasterów.

Kotick przyznał, że poświęcony czas, nie poszedł na marne. Zarówno ciepłe przyjęcie tych tytułów przez graczy, jak i dochód, uważa za fantastyczne. Właśnie wtedy wspomniał, że to nie koniec odświeżania starszych gier, które poprzez dużą sprzedaż, mają spory wpływ na firmę. Dodaje, że naprawdę ważne, jest zachowanie długowieczności tych franczyz, by zostały z nami na dłużej. Okazuje się, że sporo graczy pragnie ponownie przeżyć doświadczenia z retro tytułów, ale w nowocześniejszej formie.

 Fot. Kadr z gry Crash N. Sane Trilogy

Zobacz również: Nowe informacje na temat Call of Duty: Modern Warfare – serwery dedykowane oraz cross-platform play

Warto nadmienić, że Crash i Spyro to nie jedyne gry, jakie zremasterował Activision. Jest jeszcze Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Wiele osób zastanawia się, czy druga część wyśmienitego CoDa zostanie odświeżona. Niestety, nic o tym nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że byłoby czadowo!

Źródło: Activision / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z gry Spyro Reignited Trilogy

Jestem wielkim wielbicielem, kina, seriali i mangi. Uwielbiam gry komputerowe i spędzam przy nich najwięcej wolnego czasu. Moje ulubione uniwersum to Warhammer 40k. Jestem osobą zwracająca szczególną uwagę na jakość, dlatego moje recenzje są wyjątkowo surowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?