Battlefield V – zwiastun gameplay’u z trybu Firestorm!

O trybie Battle Royal w najnowszym Battlefieldzie hucznie było już przy samej zapowiedzi tytułu, gdyż jeszcze wtedy DICE i Electronic Arts zapowiadało możliwość rozgrywki na zmniejszającej się mapie już w dniu premiery gry. Rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała te zamiary i premiera popularnego wśród przeróżnych gier trybu została znacząco odsunięta w czasie. Odsunięta aż do teraz, gdyż oto został przedstawiony pierwszy zwiastun rozgrywki.

Gdy po raz pierwszy DICE wspomniało, że tryb Firestorm raczej nie znajdzie się w momencie premiery w grze, w internecie zawrzało. Produkcja już wtedy borykała się z innymi cięciami w zawartości, a brak tak dużego elementu spowodował wielkie zaniepokojenie wśród fanów serii. Po ponad czterech miesiącach od premiery Battlefield V światło dzienne ujrzy tryb Firestorm.

Zobacz również: NVIDIA oraz czołowi twórcy gier prezentują rozrywkę nowej generacji na GDC 2019

Firestorm zaoferuje graczom przede wszystkim największą mapę, jaką mogli oni ogrywać na przestrzeni wszystkich gier z serii Battlefield. Bitwy rozgrywać się będą na wszystkich możliwych forntach – na ziemi, w powietrzu i na morzu. Do dyspozycji w związku z tym zostanie oddany cały wachlarz przeróżnych pojazdów i maszyn siejących zniszczenie na polu walki.

Oczywiście nie zabraknie również pokaźnego arsenału broni, czy też pancerzy, a także ich ulepszeń. Battle Royal nie mógłby się obejść bez mnogich rodzajów oręża. Warto zaznaczyć, że wszystkie bronie zostaną podzielone na trzy kategorie: zwykłe, rzadkie i epickie.

Tak więc, Firestorm został wyposażony we wszystko co porządny Battle Royal powinien oferować. Jak to będzie wyglądać w praktyce? Przekonamy się już 25 marca!

Źródło: kanał YouTube GameSpot Trailers / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?