Advertisement
Advertisement

Blizzard prezentuje kolejny świetny materiał filmowy promujący Battle for Azeroth!

Do premiery najnowszego dodatku do World of Warcraft coraz bliżej. Blizzard bardzo dba o to, aby zainteresowanie graczy Battle for Azeroth nie malało. Coraz więcej przeróżnych kampanii reklamowych pojawia się w sieci i telewizji, a całości dopełniają świetne zwiastuny i filmy.

W każdym materiale Blizzard podkreśla, iż jego celem jest sprowadzenie zupełnie nowych graczy do swojej produkcji, jak i zachęcenie starych weteranów, którzy już dawno opuścili Azeroth. Tego typu targetu marketingowego World of Warcraft jeszcze nie przeżywał.

Najnowszy materiał filmowy prezentuje nam najstarszego i najbardziej doświadczonego wojownika Hordy – Varoka Saurfanga. Stary ork staje naprzeciw życiowym rozterkom, zarówno tym dawnym jak i tym teraźniejszym.

Zobacz również: Akrobacje Lary na nowym zwiastunie Shadow of the Tomb Raider

Kawał świetnej roboty wykonanej przez Blizzarda. Materiał filmowy jest bardzo klimatyczny i mistrzowsko wykonany. Stanowi on zdecydowanie piękne podsumowanie życia Varoka.

Fani uniwersum Warcrafta doszukują się tutaj sprytnego przemycenia drugiego dnia w przekazie filmu. Mianowicie: relacji pomiędzy doświadczonym graczem, a początkującym. Tak jak wspominałem wcześniej, Blizzard za cel obrał sobie zarówno nowych graczy, jak i tych, którzy już kiedyś mieli styczność z WoWem. Zetknięcie weteranów z żółtodziobami w Battle for Azeroth zapewne będzie bardzo widoczne i zapewne wyglądać będzie ono tak, jak w materiale filmowym powyżej.

Źródło: Oficjalny kanał YouTube World of Warcraft / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?