Advertisement
Advertisement

BlizzCon odwołany!

Przy tym, co dzieje się na świecie raczej nikt nie spodziewał się innej decyzji. Mimo to gracze mogą poczuć się zawiedzeni. Tegoroczny BlizzCon został właśnie oficjalnie odwołany.

Już miesiąc wcześniej producentka wykonawcza Saralyn Smith umieściła notkę na stronie BlizzCon, gdzie wyraziła niepewność co do tego, czy konferencja się odbędzie. Mówiono wtedy, że podjęcie właściwej decyzji może potrzebować kilku miesięcy. Nie było jednak na co czekać, gdyż zdrowie wszystkich jest najważniejsze, a nie zapowiada się na poprawę sytuacji na świecie. Z tego też powodu kilka godzin temu otrzymaliśmy informację, że BlizzCon 2020 się nie odbędzie.

Zobacz również: Captain Tsubasa: Rise of New Champions – nowy zwiastun i data premiery gry na podstawie kultowego anime!

Od razu przychodzi na myśl rozwiązanie, z którego korzystają już pozostali deweloperzy – event w sieci. Taki właśnie mamy otrzymać. Niestety ze względu na nowe warunki, w których firma musi się odnaleźć, show najprawdopodobniej będzie mieć miejsce dopiero na początku następnego roku. Na nowe informacje dotyczące przyszłości BlizzCon podobnie musimy jeszcze trochę poczekać.

BlizzCon 2019 obfitował w ogłoszenia nowych tytułów. Zapowiedziano na nim między innymi nowy dodatek do World of WarcraftShadowlands. Dowiedzieliśmy się też wreszcie o istnieniu Diablo IV, którego zwiastun możecie obejrzeć powyżej.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Zmuszony do napisania o sobie w trzeciej osobie, bo już wszyscy tak piszą. Jako byłemu fobikowi społecznemu nie uśmiecha się mu to za specjalnie, ale przez to w szczególności lubi gry z gatunku life sim i te w świecie post-apo. Oprócz tego odnajduje się też w muzyce, ostatnio coraz bardziej, ale koniecznie melancholijnej. Być może to ten cichy dzieciak z klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ola pisze:

Szkoda trochę czekałem na to

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?