Counter-Strike: Global Offensive doczekał się nowego interfejsu!

Szał w okół Counter-Strike: Global Offensive wciąż trwa i zapewne trwać jeszcze będzie. Gra wydana w 2012 roku nieprzerwanie bije rekordy popularności. Valve postanowiło więc zainwestować w lepszy wygląd swojej produkcji i tak o to na beta testy trafił zupełnie nowy interfejs użytkownika!

Niedawno na oficjalne serwery CS: GO trafiła duża aktualizacja, która wprowadziła zupełnie nowe UI. Producent stawia sprawę bardzo jasno: produkcja ma już swoje lata i jest to najwyższy czas, aby dostosować interfejs do aktualnych standardów.

Fot. vpesports.com

Zobacz również: Fallout 76 bez płatnych dodatków!

Panorama jest dostępna w chwili obecnej jedynie w trybie walki z botami i w sesjach treningowych pomiędzy dwoma graczami. Nowe UI zmienia nie tylko menu główne, ale także tablice wyników i inne graficzne aspekty interfejsu. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie można spodziewać się premiery Panoramy w Counter-Strike: Global Offensive. Znając Valve to zapewne już niedługo trafi ona do pełnego użytku na oficjalne serwery.

Aby sprawdzić nowy interfejs na własną rękę trzeba dołączyć do bety. Aby to zrobić należy wejść w ustawienia gry na platformie Steam w zakładkę Beta, gdzie możecie bez problemu zapisać się na testy. Dokładną instrukcję znajdziecie pod tym linikiem.

Trzeba przyznać, że Panorama prezentuje się bardzo ciekawie i będzie stanowić powiew świeżości w Counter-Strike: Global Offensive.

Źródło: vpesports.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?