Cyberpunk 2077 – darmowe DLC jeszcze w styczniu?!

Darmowe DLC dla Cyberpunka 2077 mają się pojawiać w sporych ilościach w 2021 roku. Najbliższe, prawdopodobnie, ukaże się już w styczniu!

CD Projekt Red nie ogłosiło, jakiego rodzaju będzie to DLC, jednak na przykładzie Wiedźmina 3 możemy wywnioskować, że będzie to coś w stylu dodatku jak Serce z Kamienia czy Krew i Wino! Dodatki te zawierały nowe zadania, miejscówki oraz mniejszą zawartość, taką jak broń i przedmioty kosmetyczne. Na konsolach tytuł działa już tak jak powinno być od premiery, jednak nie smak pozostaje i Redzi muszą jakoś przeprosić swoich fanów. W końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Na pewno darmowe DLC, nowe zadania czy mapy zdecydowanie im w tym pomogą!

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – zwiastun gry, ale… z kompilacją bugów!

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Cyberpunk 2077

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?