Cyberpunk 2077 – gracze rozczarowani, że nie mogą kontynuować gry po otrzymaniu zwrotu pieniędzy!

CD Projekt Red zaoferował zwrot gry z możliwością odzyskania wszelkich środków, jakie na nią wydaliśmy, co powoduje spore zamieszanie wśród niektórych graczy.

Zarówno sklepy internetowe Microsoft, jak i Sony oferują pełen zwrot pieniędzy za Cyberpunka 2077, ale oczywiście doprowadzi to do usunięcia gry z konsoli użytkownika. Niektórzy tego nie pojmują i nadal chcą grać po otrzymaniu refundacji. Gdyby tak było, każdy mógłby po prostu złożyć oświadczenie, niezależnie od tego, czy jest zadowolony z końcowego produktu, odzyskać pieniądze i dalej cieszyć się rozgrywką.

Poniżej Tweet Toma Warrena, który pokazuję nam z jaką frustracją fanów muszą codziennie mierzyć się pracownicy supportu.

Miejmy nadzieję, że nowe aktualizację pozwolą grać na starszych konsolach w miarę normalnie i temat zwrotów jak i pretensji z nim związanych, ucichnie.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – zwiastun gry, ale… z kompilacją bugów!

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Cyberpunk 2077

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loll pisze:

Cebulaki są na całym świecie xD

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?