Cyberpunk 2077 z modem umożliwiającym rozgrywkę z 3 osoby!

Nie trzeba było długo czekać, żeby specjaliści od modyfikacji zajęli się naprawianiem i ulepszaniem rozgrywki. Użytkownik o nicku sarunama opublikował na jednej z największych stron z modami – Nexus Mods, modyfikację która umożliwia rozgrywkę trzecioosobową.

Modyfikacja jest już do pobrania, jednak jak widać na filmach z jej testowania – wygląda to po prostu średnio. Zglichowane ruchy postaci, niedopracowany bieg, wspinaczka czy dziwna pozycja przy wślizgu. Jednakże modyfikator poświecił na to sporo czasu i jeśli ktoś naprawdę nie lubi pierwszoosobowej kamery w grze od CD Projekt Red, to możliwe jest, że ten mod przypadnie mu do gustu.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – zwiastun gry, ale… z kompilacją bugów!

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.


Źródło: YouTube / nexusmods / Ilustracja wprowadzenia: YouTube

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?