Advertisement
Advertisement

Darmowy weekend w World of Warcraft!

Zbliża się kolejny darmowy weekend w World of Warcraft. Jest to dobra okazja, aby powrócić raz jeszcze do Azeroth po dłuższej, lub krótszej przerwie, aby sprawdzić jakie zmiany zaszły w grze. Tym razem niestety, te wyjątkowe kilka dni mają pewien haczyk, który znacznie ograniczy grono odbiorców.

Przez najbliższy weekend, a dokładnie od 21 do 25 marca, World of Warcraft będzie wolny od abonamentu. Gracze będą mogli korzystać z pełnych funkcji oferowanych przez produkcję. Tak jak wspominałem wcześniej, jest w tym wszystkim pewien szkopuł, a dokładnie chodzi o to, że promocja obowiązuje jedynie tych graczy, którzy mieli już z WoWem do czynienia – mają wykupiony najnowszy dodatek, lub opłacali niegdyś abonament.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Gwint: Krwawa klątwa z pierwszym zwiastunem!

Promocja zawierać będzie również specjalne demo Battle for Azeroth, dla tych, którzy nie zaopatrzyli się jeszcze w najnowszą ekspansję. Owe demo oferować ma nieskrępowaną rozgrywkę, która zostanie przerwana pod dwoma warunkami. Pierwszy z nich to trzy godziny gamplay’u, drugim natomiast jest ukończenie wyznaczonych zadań. Okrojoną wersję dodatku można ukończyć na dwunastu postaciach, więc łącznie oferuje ono dość spory pogląd na najnowszy dodatek.

Tak więc najbliższy weekend będzie świetną okazją dla starych graczy, aby raz jeszcze powrócić na pole bitwy Azeroth. Tym bardziej, że całkiem niedawno na główne serwery trafiła najnowsza aktualizacja oferująca nowe rasy sprzymierzone – Zandalari Trolle i Ludzi z Kul’Tiras.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?