Destiny 2 – 250 tysięcy graczy ukończyło najazd Krypta z Głębokiego Kamienia

W tym roku byliśmy świadkami wyścigu w najeździe Destiny 2: Poza Światłem – Krypta z Głębokiego Kamienia. 404 tysiące Strażników dołączyły do Twitcha, aby obejrzeć wyścig o zaliczenie najazdu w dniu jego udostępnienia.

Najazd okazał się naprawdę emocjonującą i fascynującą pogonią za tytułem Pierwszych na Świecie. Wielkie uznanie i gratulacje przekazujemy klanowi Luminous, który ukończył najnowszy najazd jako pierwszy w skali globu! Poza tym Strażnicy i Strażniczki, którzy ukończyli ten najazd do godz. 18.00 czasu środkowoeuropejskiego w dniu 1 grudnia, odblokowali coś niesamowitego. Nagrodę Bungie- kurtkę z najazdu „Krypta z Głębokiego Kamienia”, którą będzie można kupić w sklepie.

Destiny 2

Fot. Materiały prasowe

Najazdy w Destiny 2 są naprawdę widowiskowe i stanowią idealną formę współpracy zespołowej i osiągnięć. Podczas gry Strażnicy ćwiczą i poddają próbie swoje zdolności do pracy w grupie, jak i własne umiejętności. Nie jest przecież łatwo grać w sześcioosobowych drużynach. Zwieńczeniem tego sprawdzianu są wspaniałe nagrody, w tym Oczy jutra (egzotyczna wyrzutnia rakiet), nowe legendarne przedmioty, pancerze i wiele innych.

Zobacz także: Wiedźmin pojawi się jako skin w nowym sezonie Fortnite?

Jak wiadomo ponad 979 690 Strażników odblokowało Lament od czasu, gdy zadanie się ukazało. Jest to naprawdę świetny wynik i producenci są pod wrażeniem. Sam wyścig o zaliczenie „Krypty z Głębokiego Kamienia” trwał pięć i pół godziny, więc możemy tutaj mówić o kolejnym świetnym wyniku, którym może poszczycić się producent.

Nagroda Game Awards 2020

Trzeba też wspomnieć o innych osiągnięciach i nominacjach, które otrzymała gra Destiny w tym plebiscycie. Game Awards 2020 odbędzie się już za kilka dni więc warto wiedzieć, że także ta gra dostała nagrody aż w dwóch kategoriach.

Najlepiej rozwijana gra: Laur przyznawany grze, która może się pochwalić doskonałą, stale rozwijaną zawartością zmieniającą charakter rozgrywki wraz z upływem czasu.

Najlepsze wsparcie społeczności: Wyraz uznania dla gry, której twórcy: doskonale dbają o społeczność, stawiają na przejrzystość komunikacji, reagują na opinie graczy, są aktywni w mediach społecznościowych i stosują aktualizacje oraz patche.


Obraz wprowadzenia: Materiały prasowe 

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?