Destiny 2 – już dziś rozpocznie się najazd Krypta z Głębokiego Kamienia!

Drodzy gracze Destiny 2, przygotujcie się do najazdu Krypta z Głębokiego Kamienia. Wyścig o to, która drużyna ukończy najazd jako pierwsza, rozpocznie się 21 listopada.

21 listopada o godz. 19:00 Bungie wyda niezwykły najazd dla posiadaczy dodatku Destiny 2: Poza Światłem. Zgłębiając Kryptę z Głębokiego Kamienia na zamarzniętym księżycu, Europie, Strażnicy sprawdzą, jak radzą sobie z pracą w zespole oraz przetestują swoje umiejętności w nieznanych wyzwaniach.

Zobacz również: Destiny 2: Poza Światłem – recenzja rewolucji w świecie Strażników

NIEBAWEM ROZPOCZNIE SIĘ WYŚCIG O CHWAŁĘ

Najazdy to szczytowe aktywności w Destiny 2. Klany na całym świecie szykują sprzęt i trenują, aby spróbować swoich sił w wyścigu o tytuł i pas Pierwszych na świecie. Tymczasem fani z całego świata przygotowują się do oglądania i świętowania na cześć 6-osobowej drużyny, która jako pierwsza ukończy najazd.

Gracze, którzy chcą wziąć udział w wyścigu o tytuł Pierwszych na świecie, muszą się upewnić, że ich sprzęt jest wystarczająco dobry. Bungie wprowadziło także pewne ograniczenia:

  • Tryb Próby sprawi, że poziom mocy graczy będzie przez pierwsze 24 godz. mniejszy o 20 w stosunku do napotkanych wrogów.
  • Podczas Trybu Próby moc artefaktu zostanie wyłączona.
  • Celem drużyny jest dotarcie do ostatecznego starcia z mocą 1230.
  • Poziom wyższy niż 1230 nie zapewni żadnych dodatkowych korzyści podczas ostatniej walki.

Gracze, którzy ukończą najazd przed 1 grudnia przed godz. 18:00, będą mogli zakupić w sklepie Bungie przygotowaną specjalnie z myślą o Europie kurtkę najazdu poprzez program Nagród Bungie.

Zastępca Redaktora Naczelnego
Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?