Detroit: Become Human – Nowy zwiastun z okazji premiery!

Już tuż, tuż do premiery kolejnej, po God of War, głośnej produkcji  na PS4 – Detroit: Become Human. Tak się składa, że my już mieliśmy przyjemność zagłębić się w tą jakże zacną produkcję i stwierdzamy, iż warto czekać! Całe szczęście ów czekania zostało zaledwie kilkanaście godzin, gdyż premiera kolejnego exclusiva do Playstation 4 odbędzie się już jutro!

Qiantic Dream pędzi z ukojeniem nerwów w oczekiwaniu graczy i udostępnia oficjalny premierowy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji. Choć patrząc na jego wykonanie i to co sobą reprezentuje można śmiało stwierdzić, że tylko podsyca apetyt oraz dolewa oliwy do ognia płonących z wyczekiwania serc graczy. Rzeczony trailer możecie zobaczyć tuż poniżej.

Zobacz również: Detroit: Become Human – recenzja gry Quantic Dream!

Co prawda, produkcja Quantic Dream od momentu swojej zapowiedzi wywoływała dość skrajne emocje wśród graczy, jednak pierwsze recenzje ukazują, iż obawy były raczej zbędne. Już niedługo każdy będzie mógł się o tym przekonać, na swojej własnej konsoli Playstation 4. Detroit: Become Human stanowi bardzo solidny kawał świetnej produkcji przeznaczonej dla odwiecznych fanów rozbudowanych wątków fabularnych i rozgrywki dla jednego gracza. W dobie dzisiejszych ogromnych, szybkich i pełnych akcji multuplayerów warto czasem przysiąść nad kawałkiem dobrej historii opowiedzianej w świetny sposób, czyli właśnie nad produkcją Quantic Dream.

Pozostało jedynie w chwili obecnej odliczać godziny do premiery i przygotowywać się na solidną dawkę wciągającej rozgrywki jaką oferuje zdecydowanie Detriot: Become Human!

Źródło: oficjalny kanał YouTube Playstation / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?