Doom obchodzi swoje 25 urodziny!

Ćwierć wieku minęło, odkąd DOOM został udostępniony niczego nie spodziewającym się masom. Przez ponad dwie dekady marka doczekała się wielu sequeli, tytułów pobocznych, filmów, komiksów i ugruntowała swoją pozycję w popkulturze.

Przez cały następny rok będziemy świętować 25 lat fragowania i rozrywania. Dwadzieścia pięć lat modów, gibów, broni i najbardziej żarliwi, kozaccy fani po tej stronie Fobosa. Nieważne, czy zjadłeś/aś zęby na grze z 1993, czy DOOM (2016) był Twoją pierwszą wycieczką do Piekła, zapraszamy wszystkich przeszłych, obecnych i przyszłych DOOM Slayerów do wspólnego świętowania urodzin jednej z najbardziej ikonicznych marek świata rozrywki.

Zobacz również: SIGIL – nowe poziomy klasycznego Dooma zapowiedziane przez Johna Romero

Fani już dziś mogą zapisać się do SlayersClub, aby otrzymać unikatową skórkę DOOM Slayera Zombie do DOOM Eternal, w dniu premiery gry. Zaglądaj regularnie, by dowiedzieć się więcej o tym, jak wziąć udział w świętowaniu Roku DOOMa, ekskluzywnych treściach, nagrodach, imprezach, konkursach – i więcej.

*Skórka Zombie DOOM Slayer wymaga zakupienia gry DOOM Eternal i może nie być dostępna dla członków Slayers Club we wszystkich krajach. Mogą też wystąpić inne ograniczenia.

Źródło: informacje prasowe/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?