Down To Hell już dostępne we wczesnym dostępie na Steam!

Polski developer Red Dev Studio z duma przedstawia pierwszy epizod Down To Hell, którego dzisiejsza premiera jest jednocześnie wejściem gry w okres wczesnego dostępu na Steamie. Down To Hell jest unikatową, dwuwymiarową odpowiedzią na styl rozgrywki znany z Devil May Cry i podobnych klasyków. Produkcja ta przetestuje umiejętności graczy w walce z demonicznymi istotami w niesamowicie atmosferycznej oprawie, podkreślanej muzyką popularnych zespołów metalowych Decapitated oraz KORONAL.

Down To Hell gracze wcielą się w rolę samotnego, tajemniczego szermierza, związanego długiem zaciągniętym wobec równie enigmatycznej dziewczyny, która niegdyś ocaliła mu życie. Teraz, gdy pojmały ją demoniczne hordy, wojownik musi przedrzeć się aż do samego Piekła, by spróbować ją ocalić.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – zgarnij 2 darmowe pizze na swoją domówkę!

Down To Hell najtrafniej opisać jako dwuwymiarową odpowiedź na bazującą na combo i stylu rozgrywkę gier z gatunku slasher takich jak Devil May Cry – posiadających głęboki system walki, wzrastający poziom wyzwania i walki z ogromnymi bossami, testujące umiejętności graczy do ich granic. Ten charakter gry doprawiono wybranymi elementami chodzonych bijatyk, Soulslike czy Metroidvanii, by zapewnić graczom odpowiednią różnorodność. Down To Hell nie byłoby jednak tak ekscytujące, gdyby nie ponury, lecz działający na wyobraźnię styl graficzny, zainspirowany okładkami albumów metalowych, najmroczniejszymi odmianami dark fantasy oraz klasycznymi dziełami popkultury, takimi jak legendarna manga Berserk. Atmosfery dopełnia prawdziwie metalowa ścieżka dźwiękowa. Decapitated oraz KORONAL dostarczyły już swoich utworów, by ilustrowały pełne adrenaliny konfrontacje z bossami – a do grona twórców muzyki dołączą niedługo kolejne dobrze znane zespoły metalowe.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?