Dwie nowe gry Ultimate Games S.A. na Nintendo Switch

Ultimate Games S.A. wydaje na Nintendo Switch dwie nowe gry – Redneck Skeet Shooting oraz Bus Fix 2019. Pierwszy tytuł to zręcznościowa gra strzelecka, a drugi tytuł to gra motoryzacyjna pozwalająca na naprawianie autobusów. Daty wydania zaplanowano odpowiednio na 1 i 3 lipca br.

Za wydanie obu polskich gier odpowiedzialna jest firma Ultimate Games S.A. Daty premier w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono odpowiednio na 1 lipca (Redneck Skeet Shooting) oraz 3 lipca 2019 r. (Bus Fix 2019).

Redneck Skeet Shooting

Gra niezależnego studia Mad Gamesmith to humorystyczna wariacja nt. strzelectwa w formule skeet. Rozgrywka jest prosta i opiera się na strzelaniu do różnych latających obiektów. Kluczowe znaczenie odgrywa odpowiednie przymierzenie i oddanie strzału w najwłaściwszym momencie.

Redneck Skeet Shooting wyróżnia się m.in. kreskówkową grafiką i intuicyjnym sterowaniem. Co ważne, dobre wyniki i zdobywanie złotych monet pozwalają na odblokowanie całkiem nowych lokacji, broni oraz postaci.

Bus Fix 2019

Twórcy gry postawili sobie za cel przybliżenie pracy związanej z naprawą autobusów. Ten skierowany do miłośników motoryzacji tytuł pozwala m.in. na wybór zleceń naprawy, przeprowadzanie diagnostyki oraz wymianę/naprawę uszkodzonych części (np. silniki, opony i elementy podwozia).

W Bus Fix 2019 znaleźć można m.in. 6 rodzajów autobusów, ponad 50 różnych części, które można samodzielnie wymieniać, oraz bogato wyposażony warsztat.

Źródło: informacja prasowa

Zastępca Redaktora Naczelnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?