Dying Light 2 z czterokrotnie większym światem niż w jedynce!

Kontynuacja przygód w postapokaliptycznym świecie szykuje się naprawdę pokaźnie i potężnie. Twórcy właśnie zdradzili, że świat Dying Light 2 jest co najmniej cztery razy większy od tego z pierwszej części.

Na kanale firmy NVIDIA w serwisie YouTube pojawił się krótki wywiad z Pawłem Rohlederem – dyrektorem ds. technologii w Techlandzie. Zapowiedział w nim, iż Dying Light 2 zaoferuje czterokrotnie większy teren do eksploracji niż ten, który widzieliśmy w pierwowzorze. Jest to zasługa przede wszystkim nowej wersji autorskiego silnika graficznego C-Engine oraz usprawnieniu technologii streamingowej, która będzie obsługiwać naszą rozgrywkę. Co więcej, podejmowane przez graczy działania i wybory mają na bieżąco kreować mapę. Oprócz tego gracze otrzymają nowy system animacji, efekty ray tracingu, poprawiony interfejs użytkownika oraz rozbudowany system zadań oraz wciągającą fabułę.

Cały wywiad (w języku angielskim) możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz także: Cyberpunk 2077 – przerywniki filmowe będziemy oglądać głównie w pierwszej osobie

Dying Light 2 zadebiutuje wiosną 2020 roku na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One (w przyszłości tytuł trafi również na Playstation 5 i Project Scarlett). Dokładny termin nie jest jednak znany.

Źródło: YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?