Eksploracja jaskini na nowym wideo z Shadow of the Tomb Raider

Dokładnie za trzy miesiące (14 września 2018 roku) będziemy mogli wyruszyć na nową wyprawę w towarzystwie młodej panny Crofy. Za to już dziś możemy zobaczyć, jak wygląda eksploracją jaskinie w Shadow of the Tomb Raider.

Odpowiedzialne za produkcję studio Eidos Montreal zapowiada, że najnowsza odsłona przygód Lary będzie najtrudniejszą i najbardziej mroczną częścią. Jednocześnie deweloper zaznacza, że aby każdy mógł czerpać przyjemność z zabawy, możliwe będzie wybranie odpowiedniego do naszych umiejętności i preferencji poziomu trudności.

Dodatkowo poniższe wideo utwierdza nas w przekonaniu, że w grze dostaniemy znanego i lubianego Tomb Raidera. Panna Croft podczas eksploracji jaskini robi dokładnie to, do czego przyzwyczaiły nas wcześniejsze odsłony. Widzimy zatem wspinaczkę, strzelanie z łuku oraz korzystanie z rozmaitych mechanizmów i gadżetów.

Zobacz również: [E3 2018] Mroczna Lara na nowym zwiastunie Shadow of the Tomb Raider

Square Enix udostępniło oficjalny opis gry, który brzmi następująco:

Przeżyj warunkujące ukształtowanie legendy Lary Croft wydarzenia! Shadow of the Tomb Raider to trzecia gra w serii i jednocześnie klimatyczny finał trylogii  opowiadającej o początkach tej niezwykle lubianej i popularnej bohaterki! Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę dedykowanej ich ulubionej sadze, aby móc wcześniej zagrać w grę i spotkać się z jej twórcami w trakcie jednego z trzech ekskluzywnych wydarzeń organizowanych w Stanach Zjednoczonych

Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry została przewidziana na 14 września 2018 roku.

Źródło: YouTube (PlayStation) / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?