Europejski oddział sklepu Blizzarda już otwarty!

Blizzard słynie nie tylko z bardzo dobrych gier wideo, ale również z przeróżnych gadżetów związanych z ich produkcjami. Przez lata istnienia amerykański producent znacząco rozwinął swój sklep dla fanów oferując przeróżne figurki, zabawki, koszulki, kubki i czego żywcem dusza zapragnie. Niestety dotychczas Europejczycy nie mieli dostępu do swojego własnego sklepu, co skutkowało ściąganiem przedmiotów z innych kontynentów i opłacaniem dodatkowej opłaty celnej. Całe szczęście ten stan rzeczy ulega zmianie!

Europejski oddział sklepu z ekwipunkiem Blizzarda jest już otwarty i dostępny dla wszystkich klientów z 28 państw członkowskich UE. Produkty będą wysyłane z magazynu zlokalizowanego w Europie, dzięki czemu europejscy klienci otrzymają swoje zamówienia szybciej, przy mniejszych kosztach przesyłki i zapomną raz na zawsze o opłatach celnych przy zakupie upragnionych gadżetów, akcesoriów i odzieży sygnowanej przez Blizzard.

Zobacz również: World of Warcraft – Trwa nowe wydarzenie poprzedzające premierę najnowszego dodatku!

Sklep możecie znaleźć pod tym linkiem. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic, tylko usiąść i zamawiać! Jest w czym wybierać, więc każdy fan twórczości Blizzarda zapewne znajdzie coś dla siebie. Sklep oferuje europejskim graczom to samo, co jego amerykański odpowiednik, więc nie musimy się martwić o braki w asortymencie.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. praswe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?