Far Cry 6 oficjalnie zapowiedziany przez Ubisoft

Po plotkach i przeciekach, Ubisoft zdecydowało się osobiście do nich odnieść. Far Cry 6 powstaje, a już niedługo otrzymamy pierwszy zwiastun.

Fabuła Far Cry 6 będzie osadzona w fikcyjnym państwie Yara. Jest ono brutalnie rządzone przez Antona Castillo, który wraz z synem chce przywrócić należną mu chwałę. Ich metody nie są jednak dobrze odbierane przez lokalną ludność, która organizuje powstanie przeciwko władzy. Główny bohater lub bohaterka będzie musiał zaangażować się w partyzanckie walki w tropikach. Oprócz tego wiemy już także, że w antagonistę wcieli się Giancarlo Esposito, znany między innymi z Breaking Bad i The Mandalorian.

Zobacz również: Nowe gry w usłudze GeForce NOW oraz obsługa funkcji NVIDIA Highlights w Apex Legends

Wcześniejsze przecieki sugerowały również, że nowa gra będzie posiadać największą mapę w historii serii. W ręce graczy ma zostać udostępniona również możliwość tworzenia prowizorycznej broni, wiele pojazdów, a także opcja rozgrywki sieciowej. Premiera ma być wyznaczona na 18 lutego 2021 roku. Potwierdzenie tych wszystkich informacji pojawi się najprawdopodobniej na prezentacji Ubisoftu 12 lipca. Wtedy też otrzymamy pewnie pełny zwiastun produkcji.

Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?