Farming Simulator rusza z własną ligą e-sportową!

Czy kosząc pola w Farming Simulator marzyliście kiedyś o podkręceniu akcji i powiedzmy… zainstalowaniu nitro w swoim kombajnie? Cóż, niedługo możecie mieć powód ku temu. Giant Software ogłosił właśnie otwarcie e-sportowej ligi rolniczego symulatora!

W komunikacie prasowym Giant Software, czyli twórcy serii Farming Simulator, ogłosili powstanie ligi e-sportowej farmerskiego symulatora. Rywalizacja odbędzie się w 10 krajach w całej Europie m.in. podczas targów gamescom czy Paris Games Week, zaś wielki finał podczas tematycznej imprezy FarmCon 2020. Najlepsze drużyny będą zmagać się w szeregu rozgrywek, od układania bel siana, po „konkurencyjny tryb 3v3, w którym zespoły będą sprawdzać się nawzajem„. Zwycięzcy otrzymają tytuł Mistrza Farming Simulator, a także 100 tys. euro w nagrodach. Z kolei pula wszystkich nagród wyniesie 250 tys. euro.

Farming Simulator

Fot. materiały prasowe

To niepowtarzalna okazja – wyjaśnia Christian Ammann, dyrektor generalny Giants Software i menadżer działu e-sportu. – Rywalizacja to w rolnictwie nic nowego, ale do tej pory jeszcze nikt nie próbował czegoś takiego w e-sporcie. Mamy w naszej firmie sporo entuzjastów e-sportu, którzy nie mogą się doczekać, aby pokazać światu, że rolnictwo pozwala na rywalizację i dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że nasz miks prawdziwego rolnictwa i elementów wirtualnej zabawy zapewni wszystkim udaną rozrywkę.

Liga farmerska oprze się na najnowszej odsłonie serii, czyli Farming Simulator 19. Warto zatem przypomnieć, że rozgrywki w tym tytule już rozgrywały się, chociażby podczas Mistrzostw Farming Simulator. Niżej znajdziecie zapis z zawodów, w których liczą się przede wszystkim precyzja i czas, a także współpraca z partnerami z drużyny. Aby zapewnić zawodnikom i fanom Ligi Farming Simulator jak najlepsze doświadczenia z nadchodzącej ligi, firma GIANTS Software połączy siły z przodującymi markami LogitechG, Intel, Noblechairs oraz długoterminowym partnerem Nitrado.

Zobacz również: Nowe wyzwanie dla graczy w Assassin’s Creed Odyssey! Oto cyklop!

Farming Simulator 19 to najnowsza odsłona rolniczej serii, w której zarządzamy gospodarstwem, pracujemy w polu, a także wynajmujemy ludzi do pomocy. Gra ukazała się na rynku 20 listopada ubiegłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: farming-simulator.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?