Advertisement
Advertisement

GeForce NOW teraz także na Chromebookach

Od wczoraj Chromebooki zmieniają się w wysokowydajne platformy do gier, dzięki możliwości uruchomienia na nich usługi GeForce NOW w wersji beta dla ChromeOS.

Rozpoczęcie zabawy jest banalnie proste – wystarczy podłączyć mysz i przejść na stronę play.geforcenow.com. Po zalogowaniu się można natychmiast uruchomić wybraną grę. Idealny laptop do nauki zdalnej staje się od teraz idealnym laptopem do strumieniowanych gier.

W nadchodzących tygodniach firma NVIDIA wprowadzi do GeForce NOW kolejne funkcje wykorzystywane w grach, znane ze stacjonarnych komputerów. Jedną z nich jest Ansel, wirtualna kamera, która umożliwia graczom wykonywanie profesjonalnych zrzutów ekranu, pojawia się w usłudze. Dołączy ona do Highlights i Freestyle – dwóch funkcji zaimplementowanych na początku tego roku.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule na stronie: https://blogs.nvidia.com/blog/2020/08/18/geforce-now-open-a-chromebook/

I oczywiście w każdy czwartek można spodziewać się zapowiedzi kolejnych gier, które dołączą do biblioteki GeForce NOW liczącej obecnie ponad 650 tytułów.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?