Ho-Oh powraca do Pokemon GO! Jest wersja shiny!

Część graczy już zdążyła się zorientować. Legendarny Ho-Oh powrócił do świata Pokemon GO! W ostatnich godzinach mogliśmy się o tym przekonać odpalając grę, w której czekał na nas stosowny komunikat. Część z trenerów już dziś miała nawet okazję zmierzyć się z nim w raidach.

O ponownej wizycie Ho-Oha możemy dowiedzieć się więcej ze strony pokemongolive.com na której przeczytamy komunikat następującej treści:

Trenerzy,

Przygotujcie się na niespodziankę: legendarny pokemon Ho-Oh powraca do raidów w Pokemon GO 19 maja! Potężny, tęczowy pokemon typu ognistego i latającego pierwotnie odkryty w regionie Johto będzie pojawiał się na gymach na całym świecie u boku Latias i Latiosa, które pozostaną w przypisanych im regionach. Dodatkowo, jeśli wam się poszczęści, możecie spotkać shiny Ho-Oh po wygranej walce! Możecie rzucić wyzwanie Ho-Oh do 7 czerwca i wykorzystać okazję do dodania tego legendarnego pokemona do waszego pokedexu. Tak więc zbierzcie swój najsilniejszy team by rzucić wyzwanie Ho-Oh nim powróci w przestworza! 

Zespół Pokemon GO

Zobacz również: Trenerzy w Pokemon GO mogą założyć większe plecaki

Co wiemy o powrocie Ho-Oha? Ognista legenda zostanie z nami do 7 czerwca. Do tego czasu będziemy mieli okazję na pokonanie go i … złapanie ptaszyska w wersji shiny. Jeśli po raidzie zobaczycie charakterystyczne błysk, to śmiało możecie sięgnąć po ananasa. Shiny Ho-Oh (podobnie jak Lugia) ma 100% szansę na złapanie.

Źródło: Pokemongolive.com / Ilustracja wprowadzenia: Pokemongolive.com

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?