Już jutro Articuno Day w Pokemon GO

Pokłosiem odbywającego się w Dortmundzie Safari Zone jest wiele bonusów odblokowanych dla graczy na całym świecie. Najistotniejszym z nich jest jutrzejszy Articuno Day, w trakcie którego czekać na nas będą dodatkowe Raid Passy oraz potężny legendarny pokemon (być może nawet w wersji shiny)!

Niantic już wielokrotnie udowadniał, że nie umie w eventy!. Tak było i tym razem w Dortmundzie. Gracze mieli poważne problemy z internetem, logowaniem się na serwery gry oraz wieloma innymi problemami. W efekcie (dla wszystkich graczy na całym świecie) udostępniona została Corsola, którą można było złapać w ostatnich dniach.

Najważniejsze jednak, że problem techniczne nie przeszkodziły graczom w zrealizowaniu wszystkich postawionych przed nimi zadań. W efekcie tego, dla graczy na całym świecie zostały odblokowane bonusy, którymi możemy cieszyć jeszcze do 9 lipca. W tym czasie możemy korzystać z

  • 3x XP za łapanie pokemonów,
  • 2x XP za raidy
  • 3x XP za wykluwanie

Dodatkowo Lucky Eggi są aktywne przez dwukrotnie dłuższy czas niż zwykle, czyli dają pełną godzinę premii do XP!

Zobacz również: Specjalny Pikachu uświetni drugie urodziny Pokemon GO

Najważniejszym bonusem jest jednak jutrzejszy Articuno Day. W jego trakcie na raidach pojawi się legendarny Articuno, którego będzie można złapać w wersji shiny – jeśli dopisze nam szczęście. Aby ułatwić tą sztukę graczom, Niantic każdemu z nich udostępni do 5 darmowych Raid Passów. Articuno dostępny będzie w sobotę (7 lipca) jedynie przez trzy godziny. Złapać go będzie można między 11:00 a 14:00 naszego czasu. Darmowe 5 Raid Passów można odbierać już od startu wydarzenia w Azji, które rozpocznie się dokładnie o godzinie 2.00 czasu polskiego.

Źródło: Pokemongolive.com / Ilustracja wprowadzenia: Pokemongolive.com

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?