Advertisement
Advertisement

Już w marcu ruszy beta trybu PvP w Fallout 76

Betatesty Przetrwania, czyli trybu PvP, w Fallout 76 ruszą już za niecałe dwa miesiące, jak poinformowali twórcy na swoim blogu.

Na blogu Bethesdy pojawił się wpis przybliżający graczom szczegóły trybu PvP w Fallout 76, którego beta ruszy już za w marcu. Przetrwanie będziemy mogli wybrać za pośrednictwem menu głównego, znajdzie się obok standardowego trybu Przygody. Od tego momentu, każda postać spoza drużyny stanie się wrogiem i będzie można ją atakować bez żadnego limitu. Pojawi się też oczywiście system skalowania. Co więcej progres w jednym z trybów, będzie się przekładał na drugi. Twórcy zachęcają zatem do stworzenia nowej postaci – w przeciwnym wypadku istnieje możliwość utraty cennego ekwipunku. Chociaż póki co nie podano szczegółów dotyczących nagród, wiadomo, że w Przetrwaniu będzie można zarobić dwa razy więcej niż w Przygodzie, oczywiście zwiększa się także ryzyko porażki. Wyeliminowani gracze będą odradzać się w swoich obozach.

Zobacz również: Premiera Anno 1800 przesunięta!

Fallout 76

Wybór trybu znajdzie się w menu głównym. Fot. Bethesda

Fallout 76 miał swoją premierę 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Nowa produkcja Bethesdy w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii skupia się na rozgrywce sieciowej pomiędzy graczami. Świat w grze jest cztery razy większy niż w Fallout 4, a za miejsce rozgrywki obrano Wirginię Zachodnią. Podzielono go na sześć różnorodnych regionów, każdy z nich wyróżnia się unikalnym stylem i typem zadań, jakie możemy tam wykonywać. Tak jak w poprzednich odsłonach serii wcielamy się w mieszkańca Krypty, który w Dniu Powrotu wychodzi na powierzchnię, aby odbudować zniszczony wojną nuklearną świat. W tym celu gracze, obok wykonywania misji mogą także budować obozy.

Źródło: Bethesda / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?