Letnia ofensywa Klabatera

Klabater nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach wydawca wprowadził na rynek aż dwa premierowe tytuły – Help Will Come Tomorrow i Skyhill: Black Mist. To jednak nie koniec działań zaplanowanych na II kwartał tego roku.

Gra Help Will Come Tomorrow zaliczyła udaną premierę w kwietniu tego roku. Na platformie Steam średnia ocen użytkowników to 81%, co stanowi najlepszy wynik wśród gier wydanych przez warszawską spółkę. Sukces jakościowy i sprzedażowy tego tytułu nie uszedł uwadze właścicielowi platformy Steam, firmie Valve. Klabater otrzymał propozycję uruchomienia prestiżowej usługi „Daily Deal” dla gry, która wystartuje dzisiaj, ok. godziny 19:00 polskiego czasu. Przez jeden dzień Help Will Come Tomorrow będzie dostępne ze zniżką -25%.

Kolejnym potwierdzeniem rynkowego statusu gry jest prestiżowy bundle Help Will Come Tomorrow z grą Dead in Vinland wydaną przez firmę Dear Villagers. Dead in Vinland to jedna z najciekawszych produkcji survivalowych, które pojawiły się na Steamie w ostatnich latach (premiera miała miejsce w kwietniu 2018 roku), gra stanowiła również jedną z inspiracji dla twórców Help Will Come Tomorrow. Obydwa tytuły będą odstępne w tzw. Ultimate Survival Bundle, z łączną zniżką w wysokości 15% (która sumuje się ze zniżką Daily Deal). Dla fanów gier survivalowych jest to duża atrakcja, obie łączy bardzo wiele jeśli chodzi o mechaniki i nacisk położony na relację między bohaterami.

Zwieńczeniem akcji przygotowanych w czerwcu przez Klabatera jest wielka obniżka cen gier warszawskiego wydawcy i producenta w ramach Steam Summer Sale. Poniżej lista produkcji które w dniach 25.06 – 09.07 można kupić w atrakcyjnych cenach:

Heliborne
Heliborne (dodatki)
Regalia: Of Man and Monarchs
Regalia (dodatki)
Alice VR
Apocalipsis
Apocalipsis (dodatki)
From Shadows
Roarr!
We. The Revolution
Crossroads inn
Crossroads Inn (dodatki)
Crossroads Inn Season Pass
Help Will Come Tomorrow
SKYHILL: Black Mist

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?