Lipcowe zmiany w nagrodach za zadania Field Research

Większość graczy zastanawiała się jaka legenda pojawi się jako główna nagroda za realizację lipcowych Field Research. Tym razem Niantic ponownie zaskoczył graczy Pokemon GO. W lipcu nie dostaniemy legendy.

Jeśli po cichu liczyliście na Lugię lub pojawienie się jednego z legendarnych psiaków, to czeka was duże rozczarowanie. Śledząc komunikaty pojawiające się w grze, zapewne natrafiliście na informację następującej treści:

„Jesteście gotowi na więcej zadań typu Field Research i inne przydatne nagrody w lipcu? 1 lipca o 13:00 czasu PDT (22:00 czasu polskiego) przygotujcie się na zestaw nowych zadań typu Field Research skupionych wokół pokemonów pierwotnie odkrytych w regionie Kanto. Ukończcie te zadania by mieć szansę na spotkanie takich pokemonów jak Pikachu, Ditto lub Eevee! Jeśli zbierzecie wystarczającą ilość stempli by uzyskać Research Breakthrough, zyskacie szansę na złapanie Snorlaxa, który będzie znał Body Slam. Nie zapomnijcie: jeśli jeszcze nie złapaliście legendarnego pokemona typu lodowo-latającego Articuno, pracujcie nad Research Breakthrough w tym tygodniu zanim odejdzie. Przygotujcie się na ciekawy miks zadań w przyszłym tygodniu i ruszajcie!”

Get ready for a new set of Field Research tasks and rewards, Trainers! July research tasks will be featuring some familiar Pokémon originally discovered in the Kanto region.

Opublikowany przez Pokémon GO Poniedziałek, 25 czerwca 2018

Zobacz również: Squirtle bohaterem lipcowego Community Day!

Jak więc widzimy, Niantic postanowił odrobinę wyhamować legendarne lato. Dlatego lipcowe zadania Field Research pozwolą nam jedynie pozyskać kilka pokemonów z regionu Kanto. Snorlax z Body Slam także nie będzie żadną specjalną nowością. Zapewne większość graczy, którzy rozpoczęli swoją przygodę z Pokemon GO przed lutym 2017 roku zdążyło złapać Snorlaxa z tym atakiem. W lutym 2017 roku Snorlax utracił Body Slam, który zastąpił atak Heavy Slam. Stało się to w ramach aktualizacji, w której Niantic starał się poprawić balans niektórych pokemonów.

Źródło: Facebook (Pokémon GO) / Ilustracja wprowadzenia: Facebook (Pokémon GO)

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?