Marvel’s Avengers: nowe, ciekawe skórki wyciekły do sieci!

Mimo że studio Square Enix nie spieszy się z dodaniem nowych bohaterów do gry, to w Internecie możemy znaleźć już pierwsze przecieki na temat nowych postaci i skinów w Marvel’s Avengers!

Studio musi podnieść się po, jak wiemy, nie największym sukcesie gry. Niestety pomimo braku konkurencji na rynku w tej kategorii, Marvel’s Avengers nie jest aktualnie najpopularniejszą grą. Jednak dodanie takich postaci powinno ponownie wzbudzić zainteresowanie produkcją i pomóc grze wrócić na szczyt!

Jak wiemy, Marvel’s Avengers pozwala pokierować takimi postaciami jak Iron Man, Kapitan Ameryka czy Czarna Wdowa. Jest to stworzona przez studia Crystal Dynamics i Eidos Montreal, a wydana przez Square-Enix kooperacyjna gra akcji TPP osadzona w uniwersum Marvela.

Jak widać, postacie w grze wyglądają naprawdę dobrze. Ich odwzorowanie stoi na wysokim poziomie, bo pomijając takie rzeczy jak sama rozgrywka czy fabuła, to graficznie gra wygląda fenomenalnie.

Zobacz również: Jak oglądać MCU? Nowa metoda oglądania filmów Marvela!

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: zrzut z rozgrywki Marvel’s Avengers

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?