Marvel’s Avengers – trzeci War Table już 1 września!

Następny stream War Table odbędzie się 1 września o godzinie 19:00.

Prezentacja obejmie wiele nowości, takich jak dogłębne spojrzenie na pierwszy popremierowy sezon fabularny dla Inicjatywy Avengers oraz ujawnienie dodatkowego, grywalnego bohatera po premierze. Pokaz zobaczysz na stronie PlayAvengers.com.

Zobacz również: Marvel’s Avengers zapowiada się znakomicie. Gameplay, kooperacja oraz WarZones!

Prezentacje War Table Marvel’s Avengers oferuje obszerne spojrzenie na nowe zwiastuny i informacje o nadchodzącej superbohaterskiej grze. Poprzednie pokazy zawierały ważne informacje, takie jak szczegóły dotyczące głównego złoczyńcy gry, MODOK (Mental Organism Designed Only for Killing) oraz ujawnienie Hawkeye’a Clinta Bartona, który będzie jednym z pierwszych bohaterów po premierze dodanych do gry.

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*. Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie nadzwyczajne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed narastającymi zagrożeniami.

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.

Premiera już 4 września!

Zastępca Redaktora Naczelnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?