Marvel’s Avengers z darmowym upgradem do wersji PS5 oraz Xbox Series X!

Pod koniec roku Marvel’s Avengers zawita na konsole nowej generacji!

Gracze posiadający wersję gry z obecnej generacji konsol będą mogli ulepszyć ją do wersji z nowej generacji za darmo, niezależnie od tego, czy będą przesiadać się z PlayStation 4 na PlayStation 5, czy też z Xbox One na Xbox Series X. Ci, którzy przeniosą swoje zapisy gry na nową generację konsol, przetransferują swoje profile oraz postępy, dzięki czemu rozgrywkę wznowią w miejscu, gdzie ją przerwali. Co więcej, możliwa będzie rozgrywka międzygeneracyjna, co oznacza, że gracze z PS5 będą mogli grać ze znajomymi z PS4, a gracze Xbox Series X zagrają ze swoimi znajomymi z Xbox One.

Zobacz również: Marvel’s Avengers – poznaliśmy ocenę ESRB gry!

Nowa wersja zaoferuje niezwykle szybki czas ładowania, wyższą rozdzielczość i wierność obrazu, ulepszone teksturowanie oraz animacje niszczenia pancerzy, ray tracing i wiele więcej – Marvel’s Avengers będzie tytułem godnym następnej generacji konsol. Rozgrywka na PlayStation 5 będzie niezwykle płynna i dynamiczna dzięki wykorzystaniu ultraszybkiego dysku SSD, zaawansowanej technologii haptycznej PS5 DualSense oraz immersyjnego dźwięku przestrzennego. Aby umożliwić graczom personalizację doświadczeń, wersja PS5 zapewni wybór: ulepszony tryb graficzny lub tryb wysokoklatkowy.

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.

Epicką przygodę Marvel’s Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry,

Gra zadebiutuje zadebiutuje 4 września na PC, PS4, Stadia oraz Xbox One. Polskim dystrybutorem gry jest firma Cenega.

Zastępca Redaktora Naczelnego
Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?