Metro Exodus na gorącym gameplayu!

Na tegorocznych E3 mogliśmy zobaczyć mnóstwo ciekawie zapowiadających się tytułów. Moim osobistym zwycięzcą jest jednak Metro Exodus. Produkcja 4A Games ma dużo atutów, aby zawalczyć o tytuł najlepszej gry 2019 roku.

Wiele wskazuje na to, że przyszły rok rozpoczniemy bardzo intensywnie. W obawie o konfrontację z Red Dead Redemption II znaczna część wydawców zdecydowała się przesunąć daty premier na rok 2019. Dlatego początek przyszłego roku będzie wymagać od nas trudnej sztuki wyboru, gdyż kalendarz premier wygląda naprawdę imponująco.

Dla mnie najgorętszym mięskiem na które czekam jest zdecydowanie Metro Exodus. Zwiastun który miałem przyjemność oglądać milion razy od czasu E3 rozbudził moje oczekiwania. Jednak dopiero poniższe wideo z rozgrywki udowadnia, że ekipa 4A Games odwaliła naprawdę świetną robotę i dostaniemy od nich solidną produkcję. Śmiało nawet mogę stwierdzić, że będzie to jedna z gier, która ma poważne aspiracje do zdobycia tytułu najlepszej gry przyszłego roku.

Zobacz również: [E3 2018] Metro Exodus z nowym zwiastunem i datą premiery!

Czy moje przypuszczenia okażą się słuszne i naprawdę dostaniemy świetną kontynuację przygód Artyoma? Tego dowiemy się już w lutym. Metro Exodus zadebiutować ma 22 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: YouTube (metrovideogame) / Ilustracja wprowadzenia: 4A Games

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?