Na The Game Awards 2018 zabraknie Cyberpunka 2077!

Niestety, na tegorocznej gali nie będzie nam dane zobaczyć nowego trailera Cyberpunka 2077. Mimo wcześniejszych spekulacji, twórcy potwierdzili, że nie przygotowali żadnych materiałów promocyjnych do pokazania podczas The Game Awards.

Jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę obecność produkcji naszego rodzimego studia w materiale promocyjnym TGA 2018, gdzie fragment z gry pojawił się na krótki moment. Za dodanie go odpowiada Geoff Keighley, prowadzący i organizator gali, który udostępnił film promujący na swoim twitterze.

 

Zobacz również: Tekken 7 – kolejny Season Pass! Jest Negan!

Co do tego skąd możemy mieć pewność, że Cyberpunk nie zawita na tegorocznej gali, Marcin Momot ze studia CD Projekt RED, na twitterze pisze:

Nie możemy się już doczekać zobaczenia wszystkich zapowiedzi i ogłoszeń podczas tegorocznego @thegameawards, jednak my nie będziemy tam niczego prezentować. Więcej szczegółów odnośnie @cyberpunkgame udostępnimy, gdy będziemy gotowi.

Wielka szkoda,  że na TGA zabraknie informacji o tworzonej przed CDP RED produkcji. Jednak na gali ma i tak pojawić się mnóstwo ciekawych zapowiedzi od innych wydawców, więc jest na co czekać. Odbędzie się ona 7 grudnia o godzinie 2:30 czasu polskiego.

Źródło: twitter.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?