Need for Speed: Heat z 2-godzinnym gameplayem!

Do sieci trafił filmik z rozgrywką z Need for Speed: Heat. Jest to kompilacja wszystkich materiałów, jakie pojawiły się podczas tegorocznych targów Gamescom. Gameplay pozwala zerknąć na najważniejsze elementy gry.

Na kanale CROWNED w serwisie YouTube pojawił się długi gameplay z ujawnionych w Kolonii wyścigów Need for Speed: Heat. Przeszło 2-godzinny materiał powstał po połączeniu filmów prezentowanych podczas targów Gamescom 2019. Zbiorcze wydanie zdradza wiele z elementów gry i nasuwa skojarzenia z mocnymi odsłonami serii: Underground czy Most Wanted.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – nowy fragment rozgrywki już dziś. Oglądaj na żywo!

W materiale możemy podziwiać dużą mapę, na której znalazło się miejsce dla ciekawych tras wyścigów. Okolicę będziemy mogli zresztą swobodnie zwiedzać także poza rywalizacją. NFS: Heat za dnia zajmiemy się uczestniczeniem w Speedhunters Showdown, dzięki czemu zdobędziemy środki potrzebne do ulepszania naszej maszyny. Stuningowane samochody prawdziwy test bojowy przejdą jednak w nocy, podczas nielegalnych wyścigów, w których powalczymy o reputację. W grze nie zabraknie również brawurowych ucieczek przed policją czy zmieniania wyglądu kierowcy.

Studio Ghost Games obiecuje za to, że nie uświadczymy tu mikrotransakcji ani lootboxów, produkcja ma być ich całkowicie pozbawiona. Jak to będzie w praktyce, przekonamy się już 8 listopada. Need for Speed: Heat zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: dsogaming.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?