Nintendo zachęca do niezwykłej przygody w Let’s Go, Pikachu! / Evee!

Premiera Let’s Go, Pikachu! oraz Evee! zbliża się wielkimi krokami. Jak w praktyce sprawdzi się miks klasycznej pokemonowej gry z nowymi rozwiązaniami zaczerpniętymi  prosto z mobilnego Pokemon Go dowiemy się już za miesiąc. Twórcy rozpoczęli na szeroką skalę kampanię reklamową, czego efektem jest ukazanie się w sieci najnowszego zwiastuna produkcji.

Zobacz również: Priest Simulator – nowa gra od Ultimate Games

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! / Eevee! budzi wiele emocji. Wszakże już od momentu debiutu Nintendo Switch na rynku fani domagali się premiery gry RPG o Pokemonach. To co trafi do sklepów 16 listopada można uznać za spełnienie próśb graczy. Nie wszystkim pasuje jednak odejście od klasycznego modelu łapania nowych stworków na rzecz rzucania pokebolla, jakie znamy z mobilnego Pokemon GO. Co by jednak nie sądzić na temat najnowszej produkcji Games Freak, trzeba przyznać, że projekt prezentuje się nad wyraz interesująco, a ponowne odwiedzenie rejonu Kanto przywoła wspomnienia z ogrywania Pokemon Yellow.

Bowiem jak zapowiedziało studio odpowiedzialne za gry o kieszonkowych potworkach, przygotowują oni na raz aż dwie pełnoprawne odsłony Pokemonów. Jak już mogliście się domyślić, tegoroczna edycja jest remakiem Pokemon Yellow, wydanego jeszcze na pierwszego GameBoya. W przyszłym roku możemy za to liczyć na premierę całkowicie nowej przygody, w której odwiedzimy dotąd nieznany region i złapiemy unikatowe dla niego stworki.

Fakt, że do premiery pozostał tylko miesiąc sprawił, że w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat Let’s Go, Pikachu! / Evee! . Twórcy wypuścili najnowszy zwiastun, który w interesujący sposób prezentuje co będziemy robić przemierzając  świat razem z naszymi pokemonami. Dodatkowo niektórzy influencerzy związani z tematyką Nintendo i Pokemon mieli już możliwość przetestować produkcję i podzielić się swoją opinią. Gameplay w dużym stopniu przypomina to, co dobrze znamy z poprzednich gier. Największą nowością jest sposób łapania stworów oraz to, że mogą one swobodnie biegać po mapie. Wydaje się, że pomimo początkowych licznych wątpliwości Let’s Go, Pikachu! / Evee! może odnieść ogromny sukces i zadowolić wielu fanów marki.

Źródło: Youtube.com@NintendoUK / Ilustracja wprowadzenia: Mat.promocyjne

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?