Nowe gry w usłudze GeForce NOW, a wśród nich wydane w tym tygodniu Control Ultimate Edition oraz Surgeon Simulator 2

W ramach cotygodniowych aktualizacji biblioteki obsługiwanych gier w GeForce NOW firma NVIDIA dodała 9 tytułów. Dwa z nich zadebiutowały w usłudze w dniu rynkowej premiery (Control Ultimate Edition oraz Surgeon Simulator 2). Tradycyjnie dołącząją do nich również gry oferowane za darmo każdego tygodnia przez Epic Games Store. Tym samym w tym tygodniu biblioteka powiększa się o klasyczną skradankę Hitman oraz kolekcję gier z serii Shadowrun.

Usługa strumieniowa GeForce NOW umożliwia płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach PC w rozdzielczości 1080p i 60 kl./s na niemal każdym urządzeniu – słabym pececie, komputerze Mac, smartfonie z systemem Android, urządzeniu SHIELD TV, telewizorze z systemem Android TV, a od tego tygodnia również na Chromebooku. Gier nie trzeba lokalnie instalować i są uruchamiane natychmiastowo po wybraniu danego tytułu z biblioteki. Użytkownicy usługi GeForce NOW czerpią korzyści z najwyższej wydajności zapewnianej przez sterowniki Game Ready. Obsługiwane są również tytuły wykorzystujące ray tracing w czasie rzeczywistym oraz technikę DLSS 2.0. NVIDIA dba również o to, aby gry w chmurze były na bieżąco aktualizowane i łatane.

Gry dodane do biblioteki GeForce NOW w tym tygodniu to:

  • Control Ultimate Edition (premiera 27 sierpnia w Steam oraz Epic Games Store)
  • Surgeon Simulator 2 (premiera 27 sierpnia w Epic Games Store)
  • Hitman (za darmo w Epic Games Store do 3 września)
  • Shadowrun Collection (za darmo w Epic Games Store do 3 września)
  • Shadowrun Returns
  • Shadowrun: Dragonfall
  • Shadowrun: Hong Kong
  • Assassin’s Creed – Krzyk wolności (Uplay)
  • Blasphemous
  • Rayman Origins (Uplay)

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?