Advertisement
Advertisement

Overwatch – wielkie świętowanie rocznicy wystartowało!

Zbliża się końcówka maja, a co za tym idzie – kolejna rocznica premiery Overwatch. W związku z tym, tradycyjnie, twórcy gry przygotowali specjalne wydarzenie świętujące trzecie już urodziny przebojowej gry Blizzarda. Jest to szczególny czas w roku dla wszystkich fanów dynamicznej strzelanki.

Tak jak co roku, event oferuje szereg nowych skórek, graffiti, tańców i emotek. Wszystkie te kosmetyczne dodatki, w tym wydarzeniu są szczególne, gdyż cechuje je czysta fantazja twórców. Urodziny Overwatch, to jedyny okres w roku, w którym zespół grafików może popuścić lejce wyobraźni i stworzyć co tylko wpasuje się w charakter danej postaci.

Zobacz również: Blizzard bardzo zadowolony ze współpracy z Nintendo. Kolejne produkcje studia już niebawem na Switchu?

Event urodzinowy cechuje jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, a mianowicie, dostęp do wszelkich elementów kosmetycznych, nawet tych, które w ciągu roku można zdobyć jedynie podczas specjalnych wydarzeń. Jest to zatem najlepszy czas, aby powiększyć swoją kolekcję!

To jednak nie wszystko, co Blizzard przygotował z okazji święta Overwatch. Oprócz całej gamy przedmiotów do zdobycia w grze, sama produkcja zostanie udostępniona za darmo od dzisiaj, aż do 28 maja. W tym czasie każdy może zalogować się do gry i spróbować swoich sił w dynamicznych starciach. Tak więc powodzenia na polu bitwy i aby skin gęsto się ścielił!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?