Overwatch – Zapowiedziana kolejna figurka Neondroid!

Kolejnych figurek z postaciami z Overwatch przybywa! Do między innymi Smugi, Hanzo i Łaski dołączy w najbliższej przyszłości Sombra! Jedna z antagonistek produkcji Blizzarda, została wykonana w formie figurki przez firmę Good Smile Company, odpowiedzialną również za produkcję miniaturowego Geralta, czy też Kratosa.

Z uniwersum Overwatch stworzono już sześć figurek Neondroid, a Sombra jest siódmą. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażeni. Blizzard bardzo duże pieniądze inwestuje w przeróżne gadżety związane ze swoimi produkcjami, a charakter jaki posiada ich FPS sprzyja zdecydowanie tworzeniom tego typu figurek, z czego producent skrzętnie korzysta. Sombra w edycji Neondroid prezentuje się w taki oto sposób:

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Assassin’s Creed Odyssey zapowiedziane! Wyruszymy do starożytnej Grecji!

Figurka jest bardzo mobilna, gdyż może przybierać przeróżne pozy. Dodatkowo jest wyposażona w wymienne dłonie oraz hologramy. Całości dopełniają dwie dodatkowe płytki, do których można przytwierdzić przeróżne elementy. Wszystko to połączone w jedną całość sprawia, że Sombra na naszym biurku, czy też półce może prezentować się w przeróżny sposób. Oto przykłady niektórych pozycji i wyposażeń:

Fot. mat. prasowe

Sombra w edycji Neondroid ma wysokość ok. 10 centymetrów, więc idealnie nadaje się jako ozdoba w każdym pokoju gamingowym. Figurka, w przeliczeniu na naszą polską walutę, będzie kosztować ok.  168 zł. Możecie już dzisiaj zamówić ją w preorderze pod tym linkiem. Zamówienia w przedsprzedaży można składać do 12 lipca.

Nowa figurka prezentuje się równie fenomenalnie jak i pozostałe z tej samej serii. Oby jak najwięcej takich jeszcze powstało, bo są to świetne gadżety do kolekcjonowania!

Źródło: goodsmile.info / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?