Poznaliśmy szczegóły nadchodzącej aktualizacji do Battlefield V!

DICE podzieliło się informacjami na temat najnowszego DLC do Battlefielda V. Nowy rozdział nazywać się będzie Uderzenie Pioruna i wprowadzi, między innymi nowy tryb oraz uzbrojenie.

Dodatek zostanie udostępniony już 17 stycznia i będzie on w pełni darmowy. Opublikowano także jego zwiastun, z którym możecie zapoznać się poniżej.

Zobacz również: Steam oferuje już niemal 30 tysięcy gier

Do gry zostaną dodane nowe bronie, a dokładniej pistolet maszynnowy PM Zk-383 oraz karabiny Modelle 1944 i M1922, będzie je można zdobyć za robienie wyzwań. Naprawione będą też niektóre błędy, ale co najważniejsze będziemy mieli okazję zagrać w nowy tryb, nazwany Podbój Drużynowy. Ścierać w nim będą się dwie drużyny, po 8 graczy każda, które zawalczą o rozmieszczone na mapach flagi.

Battlefield V dostępny jest na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: ea.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?