Prezent na święta dla posiadaczy PlayStation 4!

Święta, święta i… prezenty! Sony przygotowało w tym roku naprawdę miłą niespodziankę dla posiadaczy ich konsoli. Firma zaoferowała graczom dynamiczny motyw, oczywiście w bardzo świątecznym klimacie.

W tym roku, jak już nie raz, Sony oddaje graczom naprawdę ładny motyw, by nawet podczas gry mogli poczuć atmosferę świąt. Jak sami piszą:

Pragniemy podziękować Wam, społeczności PlayStation, za wspaniały 2018 rok. Wspólnie wyruszyliśmy w nowe podróże, walczyliśmy w heroicznych walkach i uratowaliśmy świat. Siła gier jest tym, co nas łączy.

Oczywiście w sieci pojawiają się głosy, że jakiś tam motywik to dość słaby prezent, ale spójrzmy prawdzie w oczy, raczej nie będą rzucać na prawo i lewo darmowymi grami. Co ciekawe, z początku podarek mieli otrzymać tylko użytkownicy z Ameryki, ale jak widać zmieniono zdanie. Nie wiemy też jeszcze czy wszyscy posiadacze konsoli go otrzymają, czy jest on przewidziany tylko dla niektórych.

Zobacz również: Kingdom Hearts III z nowym zwiastunem! Zobaczcie Ostateczną Bitwę!

Źródło: playstationlifestyle.net/ Ilustracja wprowadzenia: Sony

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta ?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?