Regice zawitał do Pokemon GO!

Nadeszła oczekiwana zmiana w gronie najpotężniejszych pokemonów z jakimi możemy zmierzyć się w raidach czekających na graczy Pokemon GO! Od teraz gracze mogą zmierzyć się z potężnym Regice!

O nadejściu nowej legendy do Pokemon GO przeczytać możemy na Pokemongolive.com następującą wiadomość:

Trenerzy,

Kontynuujemy legendarny rok w pokemonach wraz z trzema legendarnymi pokemonami pierwotnie odkrytymi w regionie Hoenn, które wykorzystują swoją moc, by przejąć panowanie nad raidami w Pokemon GO, zaczynając od Regice dostępnego od 21 czerwca!

Regice, pokemon góra lodowa, obudził się ze snu i będzie pierwszym, który pojawi się w raidach na całym świecie aż do 19 lipca. Ten legendarny pokemon typu lodowego ma silną obronę, ale jest podatny na ataki ogniste, walczące, kamienne i stalowe.

Obecność tej potężnej siły defensywnej rozpoczyna lato poruszających ziemię wydarzeń, bo później Regirock i Registeel również zapanują nad gymami na całym świecie!

Nie przegap szansy na złapanie tego legendarnego pokemona zanim znowu zapadnie w długi sen! Pozostańcie bezpieczni i szczęśliwej eksploracji!

Zespół Pokemon GO

The Iceberg Pokémon, Regice, has awakened from its slumber and will appear in Raid Battles across the world until July 19! ❄️ #BeLegendaryhttps://pokemongolive.com/post/legendary-regice

Opublikowany przez Pokémon GO Czwartek, 21 czerwca 2018

Zobacz również: Pokemon GO z systemem przyjaciół i wymianami

Z powyższej wiadomości dowiadujemy się, że Niantic zdecydował się właśnie udostępnić ostatnie potężne trio w grze. Na pierwszy ogień dostaliśmy Regice, na którego polować możemy aż do 19 lipca. Po tym czasie pokemon ten zostanie zastąpiony przez Regirocka lub Registeela – nie wiemy jeszcze który z nich będzie następny.

Szykując się do walki z Regice warto zwrócić uwagę na drobną podpowiedź jaką dostaliśmy od firmy. Najlepiej do walki wystawiać pokemony typu ognistego, walczącego, kamiennego i stalowego. Najlepszym wyborem będą Machampy i to w nie warto zainwestować zbieranego wcześniej dusta. Pokemony te będą najbardziej uniwersalne i przydadzą się także w starciach z pozostałymi legendami z nadchodzącego w te lato tria.

Źródło: Pokemongolive.com / Ilustracja wprowadzenia: Pokemongolive.com

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?