Registeel zawitał do Pokemon GO!

Nadeszła oczekiwana zmiana w gronie najpotężniejszych pokemonów z jakimi możemy zmierzyć się w raidach czekających na graczy Pokemon GO! Od teraz gracze mogą zmierzyć się z potężnym Registeel!

O nadejściu nowej legendy do Pokemon GO przeczytać możemy na Pokemongolive.com następującą wiadomość:

Trenerzy,

Legendarny rok pokemon przynosi jeszcze więcej ekscytacji wraz z kolejnym legendarnym pokemonem pierwotnie odkrytym w regionie Hoenn – Registeel, który zadebiutuje w raidach 19 lipca!

Registeel, stalowy pokemon, pojawi się i przejmie raidy do 16 sierpnia od lodowego legendarnego pokemona Regice. Tak jak Regice, ten stalowy legendarny pokemon posiada żelazną obronę, ale jest wrażliwy na ataki typu ognistego, walczącego oraz ziemnego!

Nie przegap swojej szansy na złapanie tego legendarnego pokemona zanim odejdzie! Bądźcie bezpieczni i szczęśliwej eksploracji!

Zespół Pokemon GO

Trainers, get ready to battle Registeel! The Iron Pokémon has emerged and will take over Raid Battles from the Ice-type Legendary Pokémon Regice until August 16.

Opublikowany przez Pokémon GO Czwartek, 19 lipca 2018

Zobacz również: Możemy już grać w The Walking Dead: Our World

Szykując się do walki z Registeel warto zwrócić uwagę na drobną podpowiedź jaką dostaliśmy od firmy. Najlepiej do walki wystawiać pokemony typu ognistego, walczącego i ziemnego. Najlepszym wyborem będą Machampy, które zapewne już macie dobrze podbite po odchodzącym właśnie Regice. Jeśli jednak nie, to w nie warto zainwestować zbieranego wcześniej dusta. Pokemony te będą najbardziej uniwersalne i przydadzą się także w starciach z pozostałymi legendami z nadchodzącego w te lato tria.

Źródło: Pokemongolive.com / Ilustracja wprowadzenia: Pokemongolive.com

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?